5.ua

На Рівненщині відремонтовано 470 шкільних котелень

  Заклади освіти Рівненщини продовжують підготовку до осінньо-зимового періоду; нині триває забезпечення установ освіти твердим паливом.


  Про це 29 серпня повідомляє прес-служба рівненської облдержадміністрації.
  Як зазначено у повідомленні, на цей час заготовлено твердого палива:  вугілля – 1989,0 т., що становить 70 % від потреби, торфу – 4618,0 т. (86 %), дров – 9466,2 м.куб. (100 %). 

  За словами начальника управління освіти та науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, "до початку цього опалювального сезону всі заклади області будуть забезпечені твердим паливом у повному обсязі". 

  Крім цього, до початку опалювального періоду 2014/2015 року заплановано переведення з природного газу на альтернативні види палива котельні у 28 загальноосвітніх навчальних закладах області зокрема: 4 - у Березнівському районі (у разі переведення котелень ЗОШ Березнівського району на альтернативні види палива зменшиться споживання природного газу близько 15% ); 3 – у Демидівському районі ( 30%); 3 – у Корецькому районі (30%); 2 – у Млинівському районі (15%); 4 – у Острозькому районі (30%); 2 – у Рівненському районі (7%).

  "У цілому, у підготовці до нового навчального року виконано найбільші об'єми робіт у навчальних закладах Корецького, Володимирецького, Дубенського районів, м. Рівного", - повідомили у ОДА.

  Попередній матеріал
  В Японії стратили двох злочинців
  Наступний матеріал
  Звільнився заступник голови КМДА Руслан Крамаренко
  Loading...