На Прикарпатті зібрали харчі та засоби захисту для вояків на Сході

  Допомогу для військових зібрали на Івано-Франківщині. Впродовж двох тижнів люди зносили продукти, засоби гігієни та спецзасоби захисту для тих, хто зараз воює в зоні антитерористичної операції. Результат, кажуть активісти, перевершив очікування. Люди добровільно принесли у кільканадцять разів більше, ніж планувалося.


  Допомагають і підприємці, і звичайні люди. У пакунках – солодощі, засоби гігієни, одяг. Збирають лише те, що просять вояки.

  Керівник загону Самооборони Івано-Франківська Юрій Лоп’янецький розповів: "Телефонують хлопці з самих блокпостів, просять носків, просять футболки, труси, просять форму, взуття. Особливо хлопці просять м’ясні тушонки, просять згущонку, сигарети, шоколад".

  Принесене волонтери сортують і готують до відправлення на Схід. Добровольці кажуть: склад гуманітарну допомогу вже не вміщає. Кажуть, збились з рахунку, коли вага зібраного перевалила за 100 кг.

  Окрім матеріальної допомоги, є ще й моральна підтримка: листи від дорослих, малюнки від дітей.

  Гуманітарний вантаж на Схід відправлять уже найближчим часом. Коли і якою дорогою везтимуть – не розголошують. Зате кажуть: передадуть "особисто хлопцям в руки, щоби знати, що вона потрапила туди, куди потрібно". Відповідно, будуть робити відеозвіт, щоби громада бачила, куди це все пішло.

  На цьому збір гуманітарної допомоги на Прикарпатті не закінчили. Тільки-но закінчать з доправленням першої партії, пояснюють активісти, пакуватимуть наступну.

  Наталя Коцкович, Ярослав Мотрук, Івано-Франківськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Вінниччина попрощалась із загиблим біля Маріуполя прикордонником
  Наступний матеріал
  Гаряча вода в столиці подорожчає більш ніж на 70%