5.ua

На Прикарпатті сформували батальйон Нацгвардії із добровольців з Донбасу

  Переселенці, що виїхали на Прикарпаття, знову повертаються на Схід – але вже зі зброєю в руках і в лавах Нацгвардії. В Івано-Франківську сформували новий добровольчий батальйон, більше половина вояків у якому – переселенці зі сходу країни та Криму. Найближчими днями батальйон відбуде до зони АТО.


  Майже місяць тому луганчанин на прізвисько "Луї" приїхав до Івано-Франківська. Одразу ж записався добровольцем, щоб пройти навчання і знову вирушити на Схід – захищати свою землю від терористів.

  Обличчя цього добровольця з позивним "Чуб", хоча він і в балаклаві, насправді відоме в Україні. Він – один із колишніх курсантів Севастопольської академії військово-морських сил. Навесні хлопці прославилися тим, що у момент, коли на плацу біля їхнього навчального закладу підіймали триколор – вони співали гімн України. Після окупації Криму Чуб забрав документи з академії і пішов у добровольці. Каже: "Ця війна – це майбутнє моєї країни, і я буду боротися за неї. Проросійські люди – "сепаратісти", як їх називають, вони прийшли в нашу країну, вони переступили межі нашого кордону, і ми маємо не тільки право, а маємо честь їх звідти всіх прибрати, винищити".

  Решта добровольців із Луганщини та Донеччини раніше мали бізнес чи працювали лікарями, науковцями, вчителями. До них командир батальйону спочатку ставився з осторогою, та згодом зрозумів – патріоти живуть у всіх куточках країни.

  Нині бійці тренуються 10 годин на добу, щоб незабаром підготовленими вирушити на схід України.

  Наталія Коцкович, Ярослав Мотрук, Івано-Франківськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Сьогодні сили АТО п'ять разів вступали у вогневий контакт з терористами
  Наступний матеріал
  Українські військові знешкодили групу російського спецназу - РНБО
  Теги:
  Loading...