На Прикарпатті розпочався лижний сезон

  На Прикарпатті офіційно розпочався зимовий туристичний сезон. Цьогоріч там очікують понад мільйон любителів гірськолижного спорту.

  Уже в перші дні календарної зими - у гори приїхали близько 8 тисяч відпочивальників. Здебільшого це українці та гості із ближнього закордоння. Відкриття сезону оголосили раніше, ніж зазвичай. Частково, щоби поповнити бюджет, вражений економічною кризою. Сприяла цьому морозна і сніжна погода. Підйомники та стан трас уже перевірили фахівці МНС. Їхній висновок - обладнання у нормі, але безпека відпочивальників - передусім залежить від них самих.

  Володимир Юзюк, представник туристичної фірми: "Постійно по мережі гучномовців ми нагадуємо про правила поведінки, постійно чергують рятувальники, але безпека на схилах залежить від загальної культури лижника, спонукаємо лижника вчитися у фахівців, бо це запорука безпеки самих лижників".

  Микола Стельмах, відпочивальник: "Я з інтернету дізнавався про погоду, не міг не поїхати, бо це моя стихія. Я катаюся з 5 років, мій стаж 14 років, вивчив фрістайл, до мене підходять, питають, чи я в школі навчився, я персонально вчився по книжках".

  Попередній матеріал
  У катастрофі "Конкорда" звинуватили американську авіакомпанію
  Наступний матеріал
  Засновник "Wikileaks" обіцяє оприлюднити нові секретні документи
  Теги: