На Прикарпатті бійці ВВ перейшли на сторону народу

  Бійці Внутрішніх військ Прикарпатті добровільно здали свою військову амуніцію протестувальникам. Зокрема активістам віддали бронежилети шоломи та щити.

   

  Це сталося напередодні увечері під час блокування кількома сотнями мітингарів частини Внутрішніх військ. Кілька найактивніших, з дозволу командування частини, зайшли до військових звідки винесли близько сотні комплектів амуніції. Потому до протестувальників вийшов командир частини. Правоохоронець запевнив: вони підтримують народ тож не виконуватимуть злочинних наказів.

  Протестувальник: «Все спорядження, яке було у внутрішніх військ цього батальйону було передано демонстрантами. Ми відправимо його на Київ. Як було сказано ним самим, для захисту наших хлопців. Це бронежилети, щити, шоломи, щити великі. Я думаю, що десь більше 100 комплектів, але це так, навскідку. Поки що пораховано».

  Василь Шуляк, командир частини ВВ: «Я вийшов зразу до людей і пояснив нашу позицію. Позиція є проста і прозора. Я, як командир частини, і особовий склад частини ніякому разі не виконуватимемо явні злочинні накази, не будемо протидіяти мирним акція людей. А також, як сказано в присязі, ми будемо служити народу України».

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині військовиків завернули до частини
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині перекинулося авто з десантом
  Теги:
  Loading...