На помешкання київської вчительки знову напали невідомі [відео]

  На помешкання київської вчительки Ніни Москаленко знову напали невідомі. Поки господиня разом із сином перебувала на засіданні суду щодо права власності на будинок, молодики спортивної статури потрощили огорожу, вікна, меблі, стелі будинку та прилеглі споруди.

  За словами матері вчительки - Анни Москаленко, яка на той час знаходилася вдома, - погром влаштували зо три десятки молодиків, які трощили все залізними палицями. Однак представників виконавчої служби під час нападу на місці не було. Щоби дах будинку не завалився - до його несучої стіни приставили підпори. Нагадаємо, конфлікт навколо земельної ділянки, третина якої належить столичній вчительці Ніні Москаленко, триває вже більше року. Минулого тижня на її помешкання вже нападали невідомі. Проте інтереси жінки відстояли громадські активісти.

  Ніна Москаленко, мешканка будинку: "Мама почала кричати у трубку, що тут відбувся погром. Я і досі бачу в ботанічному саду цілі групи молодиків, які очевидно цим й займалися. Вони приберуть підпорки, хата рухне і нас похоронить під собою".

   

  Анна Москаленко, мешканка будинку: "Летіли разом всі вікна. Потім ускочили в хату і за мене. І давай тягнути з хати. І сказали, бабушка вже в тебе хати не має".

   

  Олександр Матвійчук, начальник штабу печерської районної міліції: "За викликом представники міліції прибули. Зараз проводиться збір матеріалів на місці. На теперішній час більше сказати не можу".

  Попередній матеріал
  Нове керівництво ТВі обіцяє не застосовувати санкції до страйкарів-журналістів
  Наступний матеріал
  Під час вибуху у Празі могли загинути люди
  Теги:
  Loading...