Укроборонпром

На озброєння українського війська прийнята нова модифікація БТР-4

Українська бронетехніка замість старих російських двигунів оснащуватиметься новими німецькими

ДК "Укроборонпром" підписав рішення про прийом на озброєння української армії БТР-4, адаптованих пiд німецькi двигуни Deutz за стандартами НАТО, інформує прес-служба концерну.

Відповідний документ підписав очільник "Укроборонпрому". Роман Романов завізував його прямо на одному з полігонів Харківщини по закінченню випробувань техніки.

У повідомленні уточнили, що партія нових моторів буде використана для комплектації бронетранспортерів БТР-3, БТР-4 та новітніх бронеавтомобілів "Дозор-Б". Досі на техніку встановлювалися морально застарілі двигуни російського виробництва. "Укроборонпром" уже вніс зміни у виробничий процес та технічну документацію, тож найближчим часом Deutz стандарту НАТО почнуть встановлювати на всі зразки вітчизняної бронетехніки.

За словами Романова, "німецькі Deutz потужніші, надійніші, і, що також дуже важливо в умовах війни, значно тихіші за російські двигуни, що встановлювалися на бронемашини раніше. Так, українські військові отримають найкращі зразки вітчизняної військової техніки, створеної відповідно до стандартів НАТО".

Укроборонпром

Також в "Укроборонпромі" відзначили розвиток активної співпраці з багатьма відомими міжнародними компаніями – Deutz AG, Iveco, Volvo, Honeywell, Airbus, Boeing, Textron, Elbit, Lockheed Martin, BAE Systems, Thales. Розвиток концерну у 2016 році обумовлений стратегією "Український щит" – програмою, яка робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння.

Нагадаємо, ще у березні минулого року Президент України Петро Порошенко повідомив, що у конструкцію БТР-4 внесено вже понад 100 поправок з урахуванням досвіду боїв.

Попередній матеріал
Засідання тристоронньої контактної групи у Мінську може відбутися 10 лютого
Наступний матеріал
Журналістка назвала ймовірні причини відставки Абромавичуса
Теги:
Loading...

"Зброя перемоги": "Укроборонпром" продемонстрував "Дозор-Б", БТР-3Є та БТР-4

В конструкцію БТР-4 внесено вже понад 100 поправок з урахуванням досвіду боїв – Порошенко

Силам Антитерористичного центру передані чотири нових БТР-4

Нацгвардія отримує новітні БТР-4 від "Укроборонпрому"