На Одещині закрили 43 бази відпочинку

  43 бази відпочинку закрила санстанція на Одещині - в Овідіопольському, Татар-бунарському, Кілійському, Білгород-Дністровському та Комінтернівському районах області. Перевіряли заклади на предмет дотриманням санітарних норм під час спеки.

  База "Ністру" в селищі Затока - одна з 43, кому санепідемстанція винесла припис про закриття. Нині тут має бути порожньо, але під дерев`яними будиночками людно. За що базу закрили і чому відпочивальники досі тут, ніхто без директора пояснювати не береться. А той поїхав у справах.

  Молодіжний центр СПД "Юрескул" там само, в Затоці. Їй СЕС теж заборонила працювати. Проте зараз тут - яблуку ніде впасти. Жінка пояснює - закрити заклад ніяк не можуть, адже мають зобов`язання перед відпочивальниками. Не приховує - цьогоріч, як і в попередні роки, відкрили базу, не маючи на руках всіх необхідних документів. Каже, на це потрібно близько десяти тисяч гривень. Але недоліки, на які вказала перевірка - майже усунули.

  В обласній СЕС пояснюють - бази закрили через різноманітні недоліки. Зокрема у списку порушень відсутність документів на відкриття, не відповідність житлових приміщень та харчоблоків  санітарним вимогам. Деякі бази працюють без угод на медобслуговування туристів. Проте з сорока трьох закладів, яким заборонили роботу, понад три десятки - досі приймають відпочивальників.

  Базами, які попри заборону продовжують працювати, почала опікуватися прокуратура. Туди передали всі необхідні документи для перевірки відпочинкових центрів.

  Марина Шевченко, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Великій Британії завершується "Фестиваль усього англійського"
  Наступний матеріал
  Південна Корея має намір об`єднатися з КНДР
  Теги: