Фото ДПСУ

На Одещині спустили на воду названий ім'ям загиблого героя теплохід "Ігор Момот" – фоторепортаж

Генерал-майор прикордонної служби загинув у липні 2014 року, під час мінометного обстрілу позицій українських військ

Правління "Українського Дунайського Пароплавства" вирішило перейменувати один з теплоходів на честь героя-прикордонника Ігоря Момота. У середу, 7 грудня, після проходження усіх необхідних процедур судно з ім’ям героя на борту було спущене на воду, повідомляє прес-служба ДПСУ.

"В урочистій церемонії взяло участь керівництво Південного регіонального управління прикордонники Ізмаїльського прикордонного загону та Одеського загону морської охорони, керівництво та працівники підприємств морської  галузі, дружина загиблого за Україну офіцера Надія, а також жителі регіону", – йдеться у повідомленні ДПСУ.

Під час урочистостей присутні вшанували пам'ять прикордонників, які полягли захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, хвилиною мовчання. Право відкрити борт судна із написом "Ігор Момот" було надано учасникам липневих подій 2014 року – старшому прапорщику Олегу Барбашову та молодшому сержанту Федору Перепелиці.

/
/
/
/
/
/
/

Варто зауважити, що, як правило, ім’я воїнів-героїв носять військові кораблі. А судно цивільного флоту ім’я героя-прикордонника буде носити вперше в сучасній історії держави. Теплохід буде ходити від гирла річки Дунай до міста Кельхайма у Німеччині.

Нагадаємо, у Черкасах відкрили погруддя генерал-майору Ігорю Момоту.

Попередній матеріал
Фантастичний фестиваль світла у Ліоні – місто засяяло лазерно-світловими інсталяціями
Наступний матеріал
"Майже там" – Туск щодо безвізу для України та Грузії

У Черкасах відкрили погруддя генерал-майору Ігорю Момоту

Харків'яни вшанували пам'ять генерала Ігоря Момота