5.ua

На Одещині пройшли навчання української морської піхоти

  На Одещині відбулись навчання морської піхоти та берегової охорони ЗСУ. В Овідіополі ситуація може стати загрозливою: з одного боку - невизнана територія Придністров'я, з іншого – море, тож до містечка особлива увага. Військовослужбовці запевняють: саме там існує імовірність провокацій з боку проросійських сил.


  На світанку військові залишають засекречений польовий табір. У колоні на південь Одещини вирушають підрозділи артилеристів і берегової охорони ВМС. На чолі колони – БТР сержанта Станіслава Руденка. Він - один із тих, хто не зрадив Україну під час російської окупації Криму. Тепер служить на Одещині.

  На місці призначення за декілька хвилин виростає мобільний блокпост. Військові машини приведені у цілковиту бойову готовність, а кулеметники займають вогневі позиції.

  За легендою навчань, підрозділ морської піхоти висадився на узбережжя Білгород-Дністровського лиману. Завдання морпіхів – ліквідувати умовного супротивника перед прибуттям підкріплення.

  "Главная задача - занять круговую оборону и не допустить внезапной встречи с противником непосредственно в момент высадки личного состава" – пояснив командир розвідгрупи морської піхоти ВМС.

  Висадку спецпризначенців прикривають три гаубиці. Артилеристи запевняють: здатні дати відсіч ворогові.

  Декілька хвилин – і завдання виконане. Військовики однак сподіваються, що перевіряти здобуті навички в реальних умовах не доведеться. Як довго вони пильнуватимуть рубежі Овідіополя, поки що невідомо. Однак на підмогу військовослужбовцям уже зголосилися місцеві міліціонери та загони Самооборони.

  Денис Соколов і Сергій Іщенко, Одеська область, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Донецький вокзал обстріляли з артилерії
  Наступний матеріал
  У КМДА обіцяють дати гарячу воду на Троєщину протягом кількох днів
  Теги:
  Loading...