5.ua

На Одещині переселенці з Донбасу залишились без державної допомоги

  Вимушені переселенці зі Сходу залишилися сам на сам із проблеми на Одещині. У приватних санаторіях селища Сергіївка, куди заселили жертв терору з Луганська, Краматорська та Слов'янська, вже закінчуються харчі. Зараз годувати постояльців удається завдяки волонтерам. Вкрай потрібні й ліки, бо в оздоровчих закладах переважна більшість людей із різноманітними вадами.


  Луганчанку Марину та її чоловіка разом з дітьми поселили у санаторії Сенетакі. Дорослі мають вади зору. Проте останні гроші витрачають на маленьких дітей. На своє ж лікування гривень не залишається. Кажуть – виживають лише завдяки допомозі у медпункті та від місцевого населення.

  У санаторіях селища Сергіївка розмістили понад три сотні постояльців зі східних регіонів. Половина з них потребує медичного догляду та безперебійного постачання ліків. Допомогти наразі беруться лише волонтери, а не держава.

  Бракує грошей не лише на лікування, а й на харчування, бідкається директор санаторію. Людей з Донбасу розселили два тижні тому, забезпечити їх усім необхідним пообіцяли обласні чиновники. Проте гроші залишились на папері – на даний момент з 355 осіб не проплачений жоден, харчування залишилось на 3 дні, а персонал не отримує зарплатні.

  Допомагають поки лише волонтери. Проте і вони на межі відчаю.

  Тож, переселенцям з Донбасу залишається чекати, коли їм поновлять соціальні виплати, адже значна частина з них гроші востаннє отримували три місяці тому.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одещина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Євросуд з прав людини не задовольнив позов Грузії проти Росії
  Наступний матеріал
  Терористи обстрілюють цивільних і російських прикордонників, а ті їх не пускають назад до РФ - РНБО
  Loading...