На Одещині беревірили рівень безпеки атракціонів

  Кожен четвертий атракціон на Одещині - в аварійному стані, і використовувати його заборонено. Такий результат перевірок фахівців Держгірпромнагляду та прокуратури.

  Переважна більшість з трьох десятків закритих на Одещині атракціонів знову працюють. Інспекція переконує: усі виявлені порушення - ліквідовані. Утім, це стосується лише стаціонарних розважальних об’єктів. Каруселі-гастролери і надалі непокоять перевіряльників. 

  Валентин МЕДЮК, головний інспектор Держгірпромнагляду в Одеській області: "Особое внимание нужно обратить на атракционы вновь появившиеся, которые устанавливаются в различных парках, скверах, о которых, действительно, мы можем не знать, так как они заключают договор с руководством парка, при этом не имеючи никаких документов по эксплуатации данного атракциона".

  Валентин Медюк каже: досить часто такі розважальні об’єкти виготовляють у кустарний спосіб, і працюють вони без будь-яких дозволів. Переконатися у безпеці атракціону дуже просто: слід лише попросити так званий сертифікат безпеки. Проте, як розповідають робітники парку розваг, відвідувачі такими порадами нехтуюуть і вірять усьому на слово. 

  Олександр, працівник атракціону: "Они у нас спрашивают: ребенок в безопасности, когда прыгает? Говорим: да, здесь жилет безопасный, резинки не рвутся, все нормально".

  Микола довіряє свою доньку працівникам атракціонів без жодних сумнівів - мовляв, якщо парк працює, то про безпеку вже, напевне, потурбувалися.

  Микола: "Должно буть уже на таком уровне, щоб не ходить і не питать за кожним: чи в нього все хорошо. Я думаю, що все воно вже так должно поставлено буть, що вже заходиш в парк і должно буть спокойствіє за своїх дітей і за все остальне".

  Планова перевірка атракціонів в Одесі відбувається на початку кожного курортного сезону. На незаплановану інспекцію фахівці, запевняють, готові виїхати, щойно отримають скаргу від громадян.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Багатотисячний мітинг протесту відбувся в Мадриді
  Наступний матеріал
  Імовірна жертва домагань Стросс-Кана дала перше інтерв`ю
  Теги: