mil.gov.ua

На Миколаївщині бригади ВСУ проводять тактичні навчання

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України проводяться тактичні навчання бригади морської піхоти з бойовою стрільбою.

Навчання проходять згідно плану бойової підготовки на одному з навчальних полігонів, що на Миколаївщині. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Навчальними цілями заходів є вдосконалення практичних навичок командування з'єднання у прийнятті рішень за обстановкою, що склалася, управління підпорядкованими підрозділами та вогнем під час виконання бойових завдань у реальних умовах", - йдеться у повідомленні.

"Особовий склад з'єднання демонструє відмінні навички. Сформована цього року бригада морської піхоти готова до виконання завдань за призначенням", - наголосив контр-адмірал Андрій Тарасов.

Зазначається, що в ході навчань морські піхотинці здійснили марш у район бойового призначення, займалися організацією інженерного обладнання та маскуванням районів, охороною й обороною місць розташування, проведення повітряного та морського десанту, захопленням прибережної території умовного противника.

Крім того, завданнями підрозділів були здійснення прориву оборони, рейдові дії, форсування водної перешкоди, встановлення контролю над визначеною територією, здійснення маршу в район відновлення боєздатності тощо. Поставлені завдання морські піхотинці виконують спільно з танковими підрозділами, протитанковою артилерією, інженерними підрозділами за підтримки штурмової та армійської авіації, реактивної і ствольної артилерії.

Нагадаємо, сьогодні, 21 липня, Президент України Петро Порошенко здійснить робочу поїздку до Миколаївської області.

Попередній матеріал
Цього року зменшилася кількість абітурієнтів і держзамовлення – міністр освіти
Наступний матеріал
Терористи третю добу інтенсивно обстрілюють Станицю Луганську - штаб
Теги:
Loading...