5.ua

На материковій частині України планують створити власний "Артек"

  Мінсоцполітики прагне збільшити кількість відпочиваючих дітей на базі українського дитячого центру "Молода гвардія" щоб компенсувати втрату "Артеку".


  Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час свого візиту до "Молодої гвардії".

  У зв'язку з тимчасовою окупацією Криму Україна втратила 118 піонерських таборів, зокрема, й Міжнародний дитячий центр "Артек". Таким чином, сьогодні в країні виникла проблема з оздоровленням дітей.

  "Щороку у Міжнародному дитячому центрі "Артек" оздоровлюються 34 тис. дітей. На жаль, сьогодні така можливість у нас відсутня, а чекати, поки вона з'явиться, немає часу. Тому, аби наші діти не постраждали у ситуації, що склалася, необхідно розвивати свій материковий „Артек”, - впевнена Людмила Денісова.

  З огляду на це, Міністр побувала у всіх чотирьох таборах "Молодої гвардії", зокрема, й у таборі "Морський", який зараз перебуває на реконструкції. Під час відвідання дитячого центру „Молода гвардія” Людмила Денісова поспілкувалася з дітьми, які там нині відпочивають, вожатими та його керівництвом.

  За словами Міністра, сьогодні між таборами „Артек” та „Молода гвардія” існує нормальне і здорове змагання, тому Мінсоцполітики робитиме все можливе, щоб за кількістю відпочиваючих „Молода гвардія” наблизилася до „Артеку”.

  "Проблему з оздоровленням дітей необхідно вирішувати за допомогою усіх регіонів, де знаходяться дитячі центри і санаторії. І не має значення - державні вони, чи комунальні", - наголосила Людмила Денісова.

  Міністр також повідомила, що цього року планується оздоровити близько 3 млн. дітей.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти повідомили про поступ на переговорах з ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Керрі: Ситуація в України є сигналом тривоги для НАТО
  Теги:
  Loading...