На Майдані незалежності вправлялися у швидкості розкладання та збирання наметів

  На столичному Майдані незалежності вправлялися у швидкості розкладання та збирання наметів. Змагання влаштували молодіжні осередки опозиційних партій з різних регонів України. Найпрудкішими виявилися активісти з Івано-Франківська та Львова. Вони розклали намет за дві хвилини, а склали за сорок секунд.
  Найповільніше із завданням впоралися кримчани. В акції взяли участь тринадцять наметів. Молодь хотіла показати, що їй немає де жити. І нагадати, що намет невід`ємний атрибут політичних протестів надто перед прийдешніми парламентськими виборами. Два тижні тому такі самі спроби розгорнути намети в центрі Києва закінчились сутичками з міліцією. Тоді правоохоронці намагались затримати активістів натомість заарештували кілька наметів. Нібито за порушення громадського порядку і благоустрою. Сьогодні усе було спокійно.

  Олександр Солонтай, активіст: "Нас чекають акції, нас чекають вибори, нас чекає Євро-2012, нас чекає боротьба за житлові права і боротьба проти виселення в гуртожитках. Намет це взагалі універсальний засіб для молодої людини. Щоби всі вміли, чітко розуміли, знали, розрізняли колишки від палаточки, палаточку від покривальця".
  Попередній матеріал
  Стрілянина у Німеччині
  Наступний матеріал
  Пейзажну алею в Києві визнали пам`яткою природи місцевого значення
  Теги: