На Майдані Незалежності продовжується мітинг

  Проводжується мітинг і на Євромайдані. Нині біля стели Незалежності зо дві сотні людей.

   

  Вони читають вірші, лунають виступи з імпровізованої сцени та українські пісні, люди зігріваються співами та танцями. Зранку до активістів приходив очільник столичної адміністрації Олександр Попов пообіцяв мітингарям - намети та бочки з багаттям для обігріву  та біло-туалети.  Для активістів такі заходи вкрай актуальні, адже температура у столиці нині нуль градусів, дме сильний вітер. Та людей негаразди не лякають. І обіцяють не розходитись навіть якщо піде  сніг.

  Перший протестувальник: «Нам не холодно тут стояти, тому що нас гріє ідея, і ми знаємо заради чого ми тут стоїмо. Ми бачимо кінцевий результат і зараз нам не холодно».

  Другий протестувальник: «Зараз холодно,випав перший сніг вночі. Потрібні каремати, ми вкриваємося плєдами, які нам приносять люди. Теплі речі користуємося, звичайно добре якби люди принесли».

  Третій протестувальник: «Ми гріємося, танцюємо, включають якісь музикальні паузи. Ми співаємо, зігріваємо себе. У нас є пледи теплі».

   Четвертий протестувальник: «Завтра планується поставити палатку МЧС. Саме Олександр Попов зранку був і запропонував поставити палатку для обігріву. Ну і плануємо поставити бочки, де буде розведено вогнище  і де можна грітися прямо тут».

  Попередній матеріал
  Активісти з Євромайдану пікетують Кабмін [відео]
  Наступний матеріал
  ДАІ 3 години перевіряли документи автобуса, який їхав на Євромайдан [відео]
  Теги:
  Loading...