На Майдан з підтримкою прийшли іноземці – мешканці України

  Колона інтернаціональної підтримки прийшла на Майдан Незалежності, де триває народне віче. Кількадесят громадян різних країн зайшли на головну площу країни з боку київської мерії, пройшли під сценою, піднялися вулицею Грушевського, пройшли урядовим кварталом і повернулися на Майдан.

  У колоні інтернаціональної підтримки – прапори багатьох європейських країн, пострадянських республік, Сполучених Штатів, Канади, а також кримських татар. Очолив колону шотландський волинщик. Активісти кажуть – прийшли, аби підтримати Україну. Мітингувальники дякували учасникам колони і вітали їх оплесками. У відповідь ті скандували «Слава Україні».

  Мартін Нан, Англія: «Я живу в Україні 20 років. І саме тому зараз тут, аби сказати, що Україна – не одна. Ми маємо показати свою солідарність з українцями. Ігри містера Путіна – неприйнятні для цивілізованого світу, і ми маємо показати це».

  Кріс Тейлор, Англія: «Я живу в Києві чотири роки, моя дружина – українка. Ми підтримуємо українців на Майдані з грудня. Зараз продовжуємо демонструвати нашу підтримку Україні – тепер проти агресії Росії».

  Стюард Маккензі, Шотландія: «Хочу сказати Росії - йдіть геть звідси. Люди в усьому світі підтримують українців і пишаються ними. Ми будемо робити усе можливе, аби переконати уряди наших країн допомогти українцям».

  Попередній матеріал
  Турчинов закрив авіапростір для військових літаків
  Наступний матеріал
  Держсекретар США уже відкрито пригрозив Росії ізоляцією
  Теги:
  Loading...