На Львівщині 115 сімей, родичі яких загинули у зоні АТО, отримали адресну допомогу

  З Львівського обласного бюджету на цей час профінансовано 13 млн. 857,5 тис грн. на виплату одноразової адресної допомоги 115 сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

  Про таке повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації (ЛОДА).

  Як зазначено у повідомленні, кошти перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації в повному обсязі відповідно до замовлення для подальшого надання одержувачам.

  "Розмір зазначеної допомоги на одну сім’ю становить 120,5 тис. грн. з урахуванням оподаткування", - зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

  Він додав, що інформування одержувачів про виділення їм одноразової адресної допомоги забезпечують органи соціального захисту населення.

  Довідково. У рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки, з урахуванням змін, в обласному бюджеті передбачено 14821,5 тис. грн. на виплату одноразової адресної допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час виконання завдань в умовах правового режиму воєнного стану, здійснення антитерористичних операцій або від рук агресорів (сепаратистів/терористів).

  Попередній матеріал
  Меркель радіє обміну затриманих терористів на захоплених ними заручників на Донбасі
  Наступний матеріал
  Бізнесмени Одещини зібрали для "кіборгів" 300 тисяч гривень

  Президент призначив голів Львівської, Сумської, Полтавської та Рівненської ОДА

  Звільнені з полону львівські десантники прибули додому

  На Львівщині попрощались із загиблими на Донбасі воїнами ЗСУ

  Садовий закликав львів'ян відмовитися від гучних святкувань