mil.gov.ua

На Львівщині завершилися навчання Rapid Trident 2015

Сьогодні, 31 липня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Львівщини, завершилося українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ Rapid Trident 2015.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони. Офіційна церемонія закриття навчання Rapid Trident 2015 відбулася на полі стадіону військового містечка "Центральне".

Співкерівники навчань нагородили представників українських та іноземних підрозділів цінними подарунками та грамотами. Відбувся обмін сувенірами між представниками підрозділів різних країн.

"Підбиваючи підсумки, хочу відзначити, що воно було корисним для всіх військових контингентів. Розробники навчання наповнили його необхідним змістом та динамікою, а підрозділи - професійним та якісним виконанням завдань. Я приємно вражений досягнутим рівнем взаємосумісності та злагодженості, що продемонстрували наші багатонаціональні штаби та підрозділи", - зазначив співкерівник навчань з української сторони полковник Олександр Сивак.

Співкерівник навчання з американської сторони полковник Альфред Рензі зазначив, що два тижні тому на полігоні стояло 18 різних національних контингентів, а зараз всі вони - єдина багатонаціональна бригада.

Нагадаємо, багатонаціональні військові навчання Rapid Trident 2015 стартували на Львівщині 20 липня. У вишколі брали участь військові з 18 країн світу, зокрема країн НАТО.

/
/
/

Попередній матеріал
Терористи "ЛНР" вербують інформаторів, погрожуючи розправою
Наступний матеріал
Реконструкцію Поштової площі завершать до Дня Незалежності - Кличко