На Львівщині видобуватимуть сланцевий газ

  На Львівщині, поблизу села Олеськ, видобуватимуть сланцевий газ. "ЗА" відповідну угоду між Україною та компанією «Шеврон» проголосували 66 депутатів облради із 95 присутніх на засіданні.

   

  Депутати від фракції «Свобода» - не голосували. Обговорення тривало 10 годин. Під час цього до сесійної зали зайшли жінки із протестиними вигуками та намагалися зірвати засідання. Втім, під скандування питання таки поставили на голосування. Згідно з існуючими оцінками ресурси Олеської площі становлять три трильйони кубометрів газу.

  Едуард Ставицький, Міністр енергетики та вугільної промисловості: «Не хочу враховувати елемент, що тут вчиняють люди, бо це все спровоковано. Не хочу називати ким, тому що мені це невідомо. Але я хочу із задоволенням поздоровити всю Львівщину, з тим, що прийнято сьогодні погодження».

  Олексій Балицький, депутат Львівської обласної ради, фракція «Свобода»: «Окремі фракції ЛОР повторили шлях, те, що зробили депутати ВР, коли здали Чорноморський флот, коли віддали в оренду. Так само сьогодні окремі фракції зробили з Львівщиною». 

  Попередній матеріал
  Богданов: Хакерська атака на систему електронних реєстрів сталася з вини розробника
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині отруїлася багатодітна родина
  Теги: