5 канал

На Львівщині від переохолодження загинуло 5 людей

40 осіб шпиталізовані. Це наслідки потужних морозів за останніх 10 діб. Лікарі кажуть, за останні роки це найбільша кількість постраждалих. Щоправда, констатують – багато пацієнтів самі накликали собі холодну біду

До 8-ї клінічної лікарні Львова щодня привозять нових постраждалих від переохолодження. Серед них і 45-річний Богдан Горак. Чоловік розповідає – в понеділок добирався на роботу, але автобуса довго не було. Більше двох годин простояв на лютому морозі. Ввечері відчув біль у ногах. Наступного ранку кінцівки набрякли.

Юрій Мисюра уже п’ятий день у лікарні. Чоловік обморозив пальці ніг. Бо по морозу більше кілометра йшов взутий у гумові чоботи.

Натепер у восьмій лікарні Львова 19 пацієнтів із обмороженнями кінцівок.

"Всі мають глибокі відмороження. Це 3-4 ступінь… нічого, лікуються. Стараємося їм допомогти чим можемо. Але їх чекає довготривале лікування, етапні операції", – зазначив завідувач опікового відділення 8-ї лікарні Львова Василь Савчин.

Лікарі кажуть – здебільшого потерпілі зазнають обмороження через надмірне вживання алкоголю. Адже у стані сп’яніння люди втрачають чутливість і не відчувають, що їм холодно. Уночі патрульні врятували такого львів’янина, який перебрав оковитої. Чоловік заснув на морозі. Поліцейські відвезли потерпілого до лікарні.

До обмороження схильні літні люди, діти та ті, у кого порушення кровообігу. Щоб не стати жертвою лютих холодів, лікарі рекомендують одягатися у теплий та вільного крою одяг. А також не вживати надміру спиртних напоїв, які дають оманливе відчуття зігрітості.

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

 

Попередній матеріал
Климпуш-Цинцадзе розповіла чи є альтернатива "Нормандському формату" - відео
Наступний матеріал
"Ми йшли пліч-о-пліч, та нас розділили в Євросоюзі": Климпуш-Цинцадзе про шлях до безвізу України та Грузії
Теги:
Loading...