'Кленова арка-2016' 5 канал

На Львівщині урочисто завершився міжнародний вишкіл "Кленова арка-2016"

У навчаннях взяли участь майже 200 армійців з України, Польщі, Литви та Канади

Багатонаціональні командно-штабні навчання "Кленова арка" урочисто завершилися на Яворівському полігоні на Львівщині. Маневри, які тривали близько двох тижнів, відбувалися під наставництвом канадських інструкторів за участі військовослужбовців Збройних Сил України, Литви та Польщі. Про це повідомляє "5 канал".

На урочистості з'їхалися гості з країн-учасниць навчання. Вони могли оглянути роботу підрозділів та поспілкуватися з військовослужбовцями. Міжнародні навчання об'єднали майже 200 армійців з чотирьох країн: України, Польщі, Литви та Канади. Україну представляли військовослужбовці 80-ї десантно-штурмової бригади.

"Ми маємо потребу у таких навчаннях. Ми покращуємо взаємодію у, так би мовити, міжнародному середовищі, проходимо всі етапи планування відповідно натовських стандартів. На сьогодні ми провели три важливих операції по стабілізаційних діях, оборонних діях, і проводимо уже контрнаступальні дії з відновленням лінії розмежування, що, можливо, стане в нагоді і є притаманним для наших військ у зоні проведення АТО", – пояснив командир 1-го десантно-штурмового батальйону 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Олег Баляс.

Сценарій військових маневрів був реалістичним та динамічним. Особливістю вишколу було те, що мова спілкування під час тренувань – виключно англійська, що не створювало для бійців жодного мовного бар'єру.

"Ми пишаємося співпрацею з Польщею, Україною та Литвою. Міжнародне співробітництво – важка праця, але вона потрібна для того, щоб забезпечити оборону наших країн. Це дуже гарний досвід", – повідомив командир 5-ї дивізії Збройних сил Канади Карл Тюрен.

Дивіться також: "Стрільби по паперових мішенях і не тільки": як проходять навчання у зоні АТО

Попередній матеріал
До викрадення колишнього офіцера ФСБ причетний екс-депутат Харківської облради – голова СБУ
Наступний матеріал
РФ заплатили за викрадення Богданова $924 – Грицак

"Стрільби по паперових мішенях і не тільки": як проходять навчання у зоні АТО

На Львівщині розпочато масштабні міжнародні навчання "Кленова арка – 2016"

Навчання на Донеччині: Поліцейські-спецпризначенці звільняли будівлю, захоплену "озброєними бойовиками"

Навчання "CrossFit для військових" завершаться грандіозними змаганнями різних родів військ