5.ua

На Львівщині мешканці села взялися самотужки ремонтувати міст [відео]

  Мешканці села Волсвин на Львівщині взялися самотужки відремонтувати міст. Переправа з'єднує два села. Уже не перший рік вона у жахливому стані і грошей на її відновлення у сільраді немає. Міст був на балансі державного підприємства, яке вже давно не обслуговує споруду.

  Мешканцям Волсвина увірвався терпець - набридло чекати коли влада виділить кошти на відновлення аварійного мосту і засукавши рукави самі взялися за ремонт. Лагодять переправу власним коштом і технікою.

  Віталій Котик: «Нам ніхто нічого не цей, своїми силами. Шо можемо – то замінили приїхали зробили».

  Григорій Сироїд: «То без коментарів тільки грузовий – він летить зразу вся шпала». 

  Селяни взялися ремонтувати міст, бо бояться, що його можуть розікрасти на металобрухт. Тоді найближча переправа між селами Волсвин і Городище буде аж за двадцять кілометрів.

  Василь Старих: «Як мінімум два рази на день. Дитину в Соснівку вожу по цьому мосту. Завести, назад вертаюся і потім ввечері забрати дитину так само туди і назад. Дуже часто цим мостом їжджу».

  Сільський голова Волсвина каже, навіть маршрутки курсують в об’їзд - через жахливий стан переправи.  Проте зарадити цьому не може.

  Віктор Притулко, сільський голова Волсвина: « Він ніколи не належав раді чи адміністрації. Згідно бюджетного кодексу не маємо права. Оскільки то не є об’єкт нашого балансоутримання. Сільська рада не виділяє».

  У районній адміністрації кажуть, міст перебував на балансі державного підприємства «Львіввугілля» і слугував переправою до шахт. Проте після закриття копалень – про споруду забули.

  Павло Савчук, перший заступник Сокальської районної адміністрації: «Ми прекрасно розуміємо, що це не є нормальне і можливо до кінця правильне рішення про передачу мосту громаді. Тому що там немає фахівців, але будемо вишукувати кошти, будемо шукати схеми даного питання».

  Районні чиновники вирішили: за три місяці міст передадуть на баланс сільради Волсвина.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Сайт популярного файлообмінника fs.to знову працює
  Наступний матеріал
  Зейналов постав перед московським судом