АТО 5.ua

На Луганськ сунуть тентовані вантажівки окупантів, що рушили з динамітного складу – ІС

  Раніше на складі, звідки вирушили вантажівки, спостерігалося накопичення боєприпасів і вибухових речовин, завезених з РФ

  У напрямку Луганська рушили тентовані вантажівки російських військових. Вони вирушили з динамітного складу біля Суходольська. Таку інформацію повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

  "Працівниками Державтоінспекції зафіксовано активний рух тентованих вантажівок з динамітного складу в районі н.п.Суходольськ у напрямку н.п.Луганск. Протягом трьох діб проходило до 30 вантажівок з боєприпасами за добу", – зазначив він.

  Як повідомляється, раніше на цьому складі спостерігалося накопичення великої кількості боєприпасів і вибухових речовин, завезених із РФ через залізничну станцію Краснодон у районі Суходольська.

  Крім того, за даними ІС, в районі Кадіївки (кол.Стаханов) фіксувалося активне пересування противника на автотранспорті (до 20 одиниць). "В основному "Урали" і "Камази" (напівпричепи) перевозили у напрямку до лінії фронту живу силу, боєприпаси і спорядження", – написав Тимчук.

  А на позиції в районі Озерянівки (південний захід від н.п. Горлівка) прибули щонайменше 5 БМП бойовиків. За наявною інформацією, колона прибула з Антрациту.

  Нагадаємо, сьогодні через ранковий обстріл терористів КПВВ "Мар'їнка" призупинила роботу. 

  Як повідомляв 5.ua, бойовики продовжили обстріли з "Градів-П" у зоні проведення АТО.

  Попередній матеріал
  У Новій Зеландії під час сходження на гірський хребет загинув українець
  Наступний матеріал
  Засідання суду у справі щодо катастрофи Іл-76 з десантниками - завершено

  Через ранковий обстріл терористів КПВВ "Мар'їнка" призупила роботу

  Ситуація в АТО: бойовики продовжили обстріли з "Градів"

  Розвідка боєм: як бойовики намагаються "промацати" захисників Гнутового

  Вогонь з "Градів" та поповнення чеченцями: що відбувається у Красногорівці