sbu.gov.ua

На Луганщині затримано російського бойовика, що брав участь у заворушеннях в Донецьку

  31 травня прикордонники відділу "Мілове", що на Луганщині, затримали 38-річного росіянина, який брав активну участь в організації масових заворушень на території Донецької області. Про це повідомляє прес-центр


  Затриманий - мешканець міста Єфремов Тульської області РФ.

  "Встановлено, що росіянин брав активну участь в організації масових заворушень з використанням зброї на території Донецької області, у захопленні Донецької ОДА, районних державних адміністрацій та правоохоронних органів", - сказано в повідомленні.

  Зі слів затриманого стало відомо, що він має досвід бойових дій в гарячих точках. Зокрема, брав участь у чеченській кампанії. Направлений в Україну для участі в незаконних збройних формуваннях за грошову винагороду.

  "Наразі стосовно затриманого громадянина РФ Службою безпеки України здійснюються необхідні процесуальні дії в рамках кримінального провадження, відкритого за статтями ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч.1 ст.293 (групове порушення громадського порядку), ч.3 ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України", - повідомили в СБУ.
  Попередній матеріал
  В обіг входять гривневі банкноти з підписом нового голови Нацбанку
  Наступний матеріал
  У Криму звільнили двох журналістів, раніше затриманих "самообороною"