На Луганщині школа може впасти в шахту

  Школа може впасти в шахту на Луганщині. До копалин уже обвалився спотрзал та кілька класних кімнат однієї з краснодонських шкіл. Батьки побоюються можливої трагедії, адже чиновники рятувати будівлю не поспішають.

  Перекошені стіни, зруйнований дах та розмитий фундамент - це неповний список руйнацій будівлі Краснодонської школи №2, котра є наймолодшим середньоосвітнім закладом міста. Нещодавно їй виповнилось лише 20 років. Коридорами школи щодня проходить півтисячі дітей. Збентежені батьки та вчителі оббивають пороги чиновницьких колуарів, але марно. 

  Ольга, мати учня Краснодонської СЗШ №2: "Есть опасность конечно-же. Лопаются стены и полы, нету пола, он просто... был в аварийном состоянии и дом, та отремонтировали, а школе ничего не помогли".

  Директор школи каже, просідання ґрунту поблизу будівлі розпочалось ще 10 років томУ. Тепер через руйнації заклад уже втратив спортзал, корпус молодших класів та ще декілька кабінетів. Керівництво школи відразу закриває зруйновані приміщення, а учнів переводять до інших класних кімнат. Це найбільше, що можуть зробити задля безпеки дітлахів.

  Світлана гаврилова, директор Краснодонської СЗШ №2: "Речь прежде всего идёт об укреплении фундаменты школы который активно разрушается. Именно здесь прошла шахтная подработка. Своими силами эту проблему мы не решим".

  Єдине чого домоглися в школі за цей час- висновку науковців про стан ґрунту. Виявилось, що саме під будівлею закладу пролягає одна з вугільнодобувних штолень, пустоти якої і призводять до сумних наслідків. Чиновники ж із вердиктом науковців погоджуються, але на кардинальні заходи не наважуться.

  Сергій Козенко, перший заступник Краснодонського міського голови: "Школа будет существовать, о закрытии вопроса нет. Мы обратились во все инстанции сдали все документы, сейчас рассматриваются".

  Тому наразі вчителі лише сподіваються на швидку фінансову допомогу з боку влади та на те, що небезпека у цих застінках омине школярів.

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, Луганщина
  , "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Греції протести з лацюнгами і наручниками
  Наступний матеріал
  Трієра Канни оголосили персоною нон-грата
  Теги: