5.ua

На Луганщині екс-міліціонер влаштував бійку на базарі [відео]

  С. Кондрашівка – селяни із жахом згадують події недільного ранку. Двоє нетверезих молодиків прискіпувалися до перехожих на місцевому базарі, перекидали товар продавців, а потім – почали лупцювати ланцюгом перехожих. 

  Світлана Копачова, свідок: «Цепями торговал мужчина начали к нему приставать, расшатывать, а потом к деду на мотоцикле на шею намотали, издевались, на руки».

   Галина, свідок: «Дедушку какого-то на цепь одели и тягали, страшное дело. Пиво в руках держали, шубу бабкину натянули, деньгами разбрасывались по 100 долларов».

  Перепало від нетверезих і таксистам Дмитру та Андрію. Вони на ринок приїхали у своїх справах. Аж до них підійшли задираки і почали вимагати відвезти їх. Почувши відмову – гніву не стримували.

  Андрій Сильчинко, водій таксі: «Дергал стекло, попытался оттянуть от машины, на что получил н-ное количество ударов по голове, по спине. Синяки, рассечена бровь».

  Постраждалі зателефонували у міліцію, втім, там – відмовилися приїхати на виклик. Тож таксисти викликали на підмогу колег, щоб відвезти агресивних молодиків до райвідділку. Але й там забіяки не вгамувалися.

  Дмитро Прибилих, водій таксі: «По приезду в РОВД начал дергать сотрудников за плечи, дергать за кобуру, вел себя по-хамски, и вел себя, как дома. Срывали фишки, антены, а сотрудники стояли и смотрели».

  Міліція ж – заяву не прийняла. Тому таксисти пішли до обласної прокуратури. А молодики, тим часом – до лікарні.

  Максим Павлов, завідувач травматологічним відділенням Станично-Луганської районної лікарні: «Сейчас, на данный момент, они находятся на обследовании и лечении. Легкие телесные».

  В обласному управлінні підтвердили: один із заводіїв побиття на ринку – працював і міліції, і звільнився за два дні до цієї бійки.

  Тетяна Погукай, речниця ГУ МВС України в Луганській області: «Один из них к органам внутренних дел никакого отношения не имеет. Второй 8 сентября отказался выходить на работу по причине маленькой зарплаты. 13 числе был подписан рапорт об увольнении за нарушение дисциплины».

  Нині у міліції 5 заяв – учасники бійки поскаржилися одне на одного, а також від таксистів – на бездіяльність працівників Станично-Луганського райвідділку. За останнім фактом правоохоронці проводять слідчі дії і обіцяють найближчим часом  передати справу до прокуратури області.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У Макіївці поховали жертв резонансної пожежі [відео]
  Наступний матеріал
  В Італії триває масштабна операція із підняття «Коста Конкордіі»
  Теги: