На Луганщині через прорив трубопроводу з`явилась "долина гейзерів"

  Долина гейзерів з`явилася на Луганщині. Найвищий стовп води сягає восьми метрів. Місцеві мешканці переконані: це диво природи. Але причина його появи банальна - прорив трубопроводу.

  Струмінь води заввишки вісім метрів б`є з-під землі на окололиці Лисичанська ще з минулого року. Взимку з нього утворилася найбільша в Україні бурулька. Гейзер став місцевою пам`яткою - біля нього сфотографувався майже кожен містянин. Крім того, вода виявилась питною.

  Тетяна, жителька м. Лисичанськ: "Зимой было намёрзшее, метров 6, сын фотографировал. Красиво было".

  Днями з`явився ще один струмінь. Місцеві жителі, котрі розуміють, що ніякого дива в цьому немає, oдразу звернулись до водоканалу. Адже через прорив вони сплачують один з найбільших тарифів в країні - понад 6 гривень за кубометр. Але дірявий трубопровід так і залишається невідремонтованим.   

  Анатолій, житель м. Лисичанськ: "Со своего кармана они ж не будут выплачиавть, правильно? По всей линии там прорывов 6-7, расход воды - слава Богу".

  В Лисичанськводоканалі кажуть, у появі гейзерів городяни винні самі, тому тарифи на воду знижувати не збираються. Навпаки, найближчим часом планують підвищити.

  Володимир Кузьмін, головний інженер ЛКСП "Лисичанськводоканал": "Проблема там в менталитете. За это время мы ставили хомут 8 раз, но наш народ - любитель сдавать металлолом. Они поят коз этой питьевой водой”.

  Лисичанці в місцеву Долину гейзерів вже запрошують туристів з міністерства ЖКГ. Кажуть, проведуть для них екскурсію на тему: халатність у водному господарстві. Адже, за підрахунками комунальників, щодня у повітря фонтан розпилює понад 45 тисяч гривень.

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, Луганщина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У ДТП в Італії загинули 3 українців
  Наступний матеріал
  Міліція розшукує чиновника Держкомзему Києво-Святошинського району
  Теги: