школа у Путрівці 5 канал

На Київщині з'явилася "казкова країна знань"

Нова концепція школи майбутнього у Путрівці заснована на 4-х основних принципах: новий простір, новий контент, нові технології, новий менеджмент

Замість сірих стін – кольорові фасади та яскраві малюнки, демократія на уроках та ігрові кімнати для найменших школярів. Після фасаду і коридорів – розмалюють класні кімнати. До розробки їхнього дизайну обіцяють залучити учнів. Семикласниця Анастасія вже придумала як розмалювати її клас. 

"Я б хотіла, щоб на одній стіні був намальована велика-велика кульбаба, і від неї відлітали насінинки, а згодом ті насінинки перетворювалися в маленьких балеринок", – каже учениця.

Поруч зі школою закладають гральний майданчик, нове ж спортивне поле уже готове. Перетворення у цій школі сталися лише за одне літо. Перед цим її відібрали на конкурсі, аби перетворити в опорну школу. У ній навчатимуться учні 5-9-х класів із навколишніх сіл. Гроші на оновлення виділяли як з місцевого бюджету, так і отримували від благодійників. Загалом, в рамках реформи середньої освіти  в Україні мають створити близько півтори сотні опорних шкіл. Першого вересня за парти Путрівської школи сядуть понад 280 дітей.

Нагадаємо, у серпні цього року Міносвіти представило Концепцію нової школи.

Попередній матеріал
В Італії з-під завалів дістали тіла вже 278 загиблих
Наступний матеріал
Експерт: Потрібно розширювати "нормандський формат" за рахунок підписантів Будапештського меморандуму
Теги:
Loading...

Міністр освіти: Про 12 років навчання і виховання патріотизму у школі

У Міносвіти презентували концепцію нової 12-річної школи

Міносвіти полегшить шкільні програми – Гриневич

Гриневич розповіла, що Міносвіти збирається викинути із програми - інтерв'ю