На Київщині влаштували тести для собак агресивних порід [відео]

  Тести для чотирилапих. На Київщині майже 20 собак потенційно небезпечних порід складали іспит на адаптацію в умовах міста. Тест був з трьох етапів: перевірка шумом, знання основних команд та співпраця з господарем. Основна вимога - собаки мають виконувати команди та зберігати спокій.

  2-річна Лора одна із тих, хто здаватиме іспит на соціальну адаптацію. Слухатись команд господаря її навчали змалку. Тому в позитивному результаті тесту власник собаки не сумнівається.

  А ось слухняності цієї вівчарки можна позаздрити. Команди виконує, на людей не кидається, та ще й дітей любить. Ярий - шестиразовий призер різноманітних виставок та змагань.

  Нині Ярий разом з іншими собаками вперше складатиме обов’язковий тест на адаптацію в умовах міста. Загалом на дресирувальному майданчику зібралися близько 20 чотирилапих потенційно-небезпечних порід. 

  Кожен чотирилапий має знати і виконувати основні команди господаря. Перше і найскладніше завдання - випробування шумом автівок, голосними вигуками та сиренами. У таких умовах собаки мають слухатись господаря та зберігати спокій. 

  Однак цих правил дотримуються не всі власники. Нині близько 20 відсотків чотирилапих у столиці не зареєстровані та не проходять відповідної підготовки. У "Центрі ідентифікації тварин" розводять руками: вплинути на ситуацію не можуть.

  Проте 53 гривні штрафу, які визначає адміністративний кодекс, власників тварин не зупиняє. Щоби ситуацію змінити - варто затвердити зміни до законодавства. Такі уже запропонували Верховній Раді, - кажуть у Центрі ідентифікації тварин. Якщо їх ухвалять - боротися з порушниками візьмуться великими штрафами.  

  Наталя Гончарова, Олексій Іванченков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Голову УПЦ МП виписали із реанімації
  Наступний матеріал
  Аудитори перевірять - куди пішли гроші на ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС
  Теги: