На Київщині триває етнофестиваль "Трипільське коло" [відео]

  Живи радісно. Еко - культурний фестиваль "Трипільське коло" на Київщині у самому розпалі. Головна ідея - жити у гармонії з природою. Тож тут суворо заборонені алкоголь, тютюн та будь-які наркотики - гості мешкають у наметах та харчуються здоровою їжею, розважаються - цілодобово.

  Андрій Ковальов, 5 канал: "На 17 гектарах поля під Ржищевом, що на Київщині розкинувся один з найбільших у світі еко - культурних фестивалів - "Трипільске коло", протягом чотрирьох днів - гостей фестивалю розважатимуть - близько 140 колективів на 32 майданчиках і двох сценах".

  Ось тут гостей вчать традиційних українських танців. Хто не має пари - просто спостерігає.

  Поряд хлопці демонструють стародавні українські єдиноборства.

  Та знайшлося на фесті - місце і горщикам. Гончар - Іван Трачук просто у полі реконструював глиняну трипільську піч. Вночі тут випікатиме кераміку.

  Окрім печі, тут ще минулого фестивалю вирішили реконструювати - справжню хату-мазанку. Будують її - усім світом, але й дотепер закінчити не можуть. Рецепт матеріалу - невибагливий.

  Глина є, тож будь-хто може спробувати себе у гончарстві. Решта - купує готову кераміку. Але гривня - тут не в ціні. Всі, хто має національну валюту, мусить поміняти її на фестивальні купони. Цьогорічне нововедення не всім торговцям до душі.

  Цьогоріч на фестиваль запросили і літераторів.

  Організатори очікують, що за чотири дні фестивалю - його відвідають - близько 15 тисяч гостей. І обіцяють  яскраве шоу на закриття фесту - 1 липня.

  Андрій Ковальов, Олександр Зименко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  США потерпають від аномальної спеки
  Наступний матеріал
  Євро-2012. О 21:45 на НСК "Олімпійський" відбудеться фінальний матч
  Теги: