На Київщині стартував міжнародний фестиваль "Повітряні пригоди-2011"

  Спортивні ігри над землею зібралися влаштувати пілоти з аероплавання - на другому міжнародному фестивалі "Повітряні пригоди-2011". Спортсмени з України, Росії та Литви з`їхалися на Київщину, щоби не просто здійснити показові польоти, а й зіграти над землею морський бій, турнір повітряних витязів і футбол з висоти, а також просто покатати всіх охочих.

  Новачки, чемпіони і навіть колишні пілоти військових літаків - для всіх повітряний футбол - уперше.

  Валентин Тисельський, пілот повітряної кулі: "Это впервый раз в Украине, что совмещают польоты с равлекателным. Интереснее летать, когда есть какая-то цель".

  Правило гри для аерофутболістів - жодних правил. Головне - закинути свого м`яча - у чужі ворота.

  Журналіст "5 канал": "Важко, мабуть?"

  Юрій Аносов, пілот повітряної кулі: "Да, спочатку треба долетіти до того місця, а потім ше вчасно кинути".

  Дві команди по п`ять гравців у кожній - усі готуються до старту. Але не перемога головне, каже Андрій. Завдання номер один - безпека. Враховувати треба все.

  Андрій Мартиненко, пілот повітряної кулі: "Вітер, видимість, силу вітру, пориви вітру, температуру зовнішнього середовища і знать, яка під`ємна сила аеростату".

  Як свої п`ять пальців інструкцію безпеки знає і найменший на фестивалі повітроплавець. Семирічний Адрій технікою польоту володіє із трьох років. Зізнається - недоліки у польоті теж є.

  Андрій Степанов: "Много интересного! С высоты смотришь - разные деревья, лес в, каньйоны. Хотя иногда и ненравится, шо грелка шипит, громко шипит, но я стараюсь терпеть".

  Один за одним аеростати піднімаються у небо. Найскладніше в польоті - долетіти до стадіону. Вітер - до стадіону не заніс. І хоч забити гол з повітря не вдалося, повітроплавці не засмучуються.

  Олександр Новіков, пілот повітряної кулі: "Ну не попали, не угадали, по высотам небыло направления, нельзя было довернуться. Ну что ж - это воздухоплаванье - всегда интрига".

  Зіграти футбол у повітрі намагатимуться до кінця фестивалю. Триватиме він до понеділка. На вихідних, окрім спортивних ігор, повіртоплавці обіцяють влаштувати безкоштовні катання на кулях для всіх охочих.

  Інна Неродик та Віктор Сніжко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  6 опозиціонерів засудили в Азербайджані
  Наступний матеріал
  Податкова проводить обшук у Будинку Федерації профспілок
  Теги: