На Київщині розкопали останки солдатів Другої світової

Останки солдатів поки що не ідентифікували

Курсанти академії Служби безпеки разом із представниками громадської організації «ЗакінчІмо війну» знайшли під час розкопок на Київщині останки восьми солдатів, загиблих у Другій світовій війні, а також армійські речі, уламки зброї та гільзи. Про це повідомляє кореспондент 5 каналу.

Пошукові роботи проводили у лісі неподалік станції Березань. Там у вересні 1941 року захисники Києва потрапили в оточення. На місці боїв пошуковці навчали курсантів проводити розкопки та розповідали як слід ідентифікувати останки загиблих. Курсанти знайшли багато унікальних речей: жерстяний кухоль, на якому видно літери, коробку від протигазу, уламки зброї, частинки від гранат і багато гільз. Останки солдатів поки що не ідентифікували.

"Речі, знайдені під час пошукових робіт, будуть використані під час патріотичного виховання молоді. В Академії ми плануємо провести виставку цих речей з метою донесення правди до інших курсантів, які не залучені до пошукових робіт. Що стосується останків загиблих захисників України, вони будуть перепоховані відповідно до чинного законодавства", - розповів ректор Національної академії Служби безпеки Сергій Кудінов.

Попередній матеріал
На Донеччині поліція затримала авто з великою кількістю боєприпасів
Наступний матеріал
"Тінь російського фашизму": окупанти провели нову облаву на кримських татар в Євпаторії