На Київщині перепоховали останки 72-х червоноармійців

  72-ох бійців та командирів Червоної армії, які загинули у 1941-43-му роках, перепоховали в урочищі Суха Київської області.

  Шукали останки воїнів у місцях боїв, що точилися на Ясногородському, Лютізькому та Букринському плацдармах. Пошуковці змогли встановити особу лише одного з солдатів - червоноармійця Семена Буряченка. Його родичів уже немає серед живих. Загалом, у братській могилі поховано 285 вояків, які загинули в роки Другої світової.

  Олександр Тарасюк, заступник голови українського благодійного фонду пошуку "Пам`ять": "Это солдаты не похоренные - они брошеные, присыпаные. Они и в окопах, и в траншеях, и порой прямо наверху. Порядка 20 см., вот как его природа сама листьями похоронила, так он и лежал 70 лет".

  Олексій Школенко, ветеран Великої вітчизняної війни, капітан 1-го рангу: "Здесь были очень тяжелые бои. Мне было тогда лет 19. Я был заброшен сюда из Москвы. Я в разветотделе сначала Волжском - под Сталинградом, а потом бросили при немцах сюда".

  Вікторія Івченко, доглядає за братською могилою: "Здесь в 43-м году были кровопролитные бои за освобождение Киева. Это место достойно того, чтобы соблюдать уважение к этому месту и уважение к тем людям, которые здесь погибли".

  Юрій Челембій: "Щоб люди, які не народилися під час війни, розуміли, що вони проливали кров за нас. Щоб ми жили спокійно, ні від кого не залежні".

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд залишив у силі вирок Берлусконі - рік за гратами
  Наступний матеріал
  У Пакитані невідомі викрали сина місцевого політика
  Теги: