На Київщині перепоховали jстанки 24 солдатів Червоної армії

  Останки 24-ьох солдатів Червоної армії та матросів Пінської флотилії перепоховали у селі Юрівка, що на Київщині. Бійці загинули понад сімдесят років тому.

  Останки виявили восени минулого і навесні цього року. Їх не вдалося ідентифікувати. Жетон з особистими даними знайшли лише в одного із загиблих. Нині його вивчають експерти. У цій місцині із 2004 року пошуківці виявили і перепоховали тіла більше ста бійців, зокрема і солдатів німецької армії.

  Андрій Парахоня, пошуківець: "Я вважаю, що ми повинні поважати і пишатися історією своєї Батьківщини, свого народу і таким чином - я засвідчую свою повагу для полеглих бійців, які воювали за мою Батьківщину, не залежно під якими прапорами. Кожен солдат, який воював за свою Батьківщину - він заслуговує на повагу".

  Олександр Горлач, реконструктор: "Одна група Пинских моряков - она називалась днипровская група - она как раз обороняла Киев. Участвовала также Пинская флотилия и в обороне Минска, Смоленска, Пинска, Киева, вниз по Днепру - тоесть фактически ето все лежат кости моряков".

  Попередній матеріал
  Консерватора Бориса Джонсона переобрали мером Лондона
  Наступний матеріал
  Два незвичних небесних явища можна буде спостерігати сьогодні вночі
  Теги: