5.ua

На Хмельниччині селяни перекрили рух трасою Київ-Чоп [відео]

   

  Перший протестуючий: «Дихати невозможно, в горлі дере, діти наші хворіють!»

  Другий протестуючий: «Ми не можемо нормально зварити собі поїсти, ми не можемо в хаті перебувати, ми не можемо виходити на вулицю».

  Микола Чайковський, голова Колибаївської сільської ради: «Завезений курячий послід який мав різкий запах люди виступили проти того, щоби у таким чином використовувалися органічні добрива».

  Попри  обіцянки поспілкуватися із  протестувальниками, підприємець до них так і не приїхав.  Прислав свого представника. Втім із журналістами той спілкуватися не захотів.

  Протестуючий селянин: «До нас не хоче приїхати і з нами не хоче общатися. Нам надо щоб він більше цього не робив».

  Тим часом більше трьох годин рух на автотрасі Київ-Чоп  був паралізований. Мітингувальники пропускали тільки  пасажирські автобуси  та автівки з дітьми. Утворився затор із сотні вантажівок. Водії терпляче чекали на завершення акції, а разом з ними і 20 правоохоронців.

  Ігор Ільницький, перший заступник начальника Кам’янець-Подільського РВ УМВСУ у Хмельницькій області: «На дії цього підприємця було порушено провадження. Попередньо було надіслано запити в екологічну службу. Після цього прийшли нас повідомлення і на підставі висновків екологічної служби КК було закрите».

  Микола Чумак, начальник управління туризму і інфраструктури Камянець-Подільської РДА: «Можливо тут були якісь порушення в самому процесі агротехнічному, що їх треба зразу вносити, дискувати не складувати. Дані доручення відповідним службам, направлені відповідні листи у всі правоохоронні інстанції щодо ситуації яка сьогодні склалася».

  Люди припинили акцію тільки після того, як представник підприємця написав розписку про те, що більше не викидатиме відходи на поля. Якщо обіцянки не дотримається - селяни погрожують знову перекрити дорогу. Цього разу - вже безстроково.

  Анастасія Савицька, Олександр Майборода, Хмельниччина, «5 канал».

   

  Попередній матеріал
  У 18 регіонах України та Києві ввімкнули опалення
  Наступний матеріал
  Муаллем: На боці сирійських повстанців воюють терористи з 83 країн