5.ua

На Херсонщині став на бойове чергування модернізований зенітно-ракетний комплекс

  У Херсонській області, ісля тривалої перерви, на бойове чергування заступив модернізований зенітно-ракетний комплекс Збройних сил України.

  Про це у Херсонський ОДА повідомили 3 листопада.

  Відремонтований комплекс направлений в одну з частин в Цюрупинському районі, де особовий склад контролює та захищає повітряний простір над Херсонщиною від можливих агресивних дій.

  "Своїми старанням і своєю службою народу України ви робите все, щоб населення України, а зокрема Херсонщини, відчувало себе захищеними та спокійними на своїй землі", - наголосив керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський під час урочистого шикування особового складу.

  Так, заступник командира Херсонської зенітно-ракетної бригади Володимир Нор задоволений якістю виконаного ремонту комплексу та впевнений, що всі завдання поставлені перед військовослужбовцями, котрі працюватимуть на ньому, будуть успішно виконані.
  "Техніка прийнята повністю у справному стані, ремонт проведено якісно, на достатньо високому рівні", – відзначив офіцер.

  Крім того, цивільним гостям частини продемонстрували зенітно-ракетний комплекс, зразки озброєння,спеціальної та військової техніки.
  Попередній матеріал
  Донецький національний університет розпочав навчальний процес у Вінниці
  Наступний матеріал
  На Луганщині через дефіцит вугілля на ТЕС відключають електроенергію