На Херсонщині попрощались із загиблим героєм-"кіборгом"

  Україна сьогодні знову ховала своїх героїв. На Херсонщині прощалися з 30-річним Русланом Біленком. Він загинув 14 листопада неподалік Донецького аеропорту.


  У селі Солонці – жалоба. З квітами та вінками селяни прийшли провести в останню путь свого героя. Руслан Біленко був родом із Донеччини. Після втрати батька сім'я переїхала на Херсонщину. Селяни з теплотою згадують свого захисника.

  Через жалобу за загиблим у місцевій школі скасували уроки. Учні також прийшли попрощатися із загиблим односельцем. Вчителька Любов Осіння вважає – герой повинен стати прикладом для усіх своїх юних земляків.

  Діти вишикувались у шеренгу, в руках - синьо-жовті прапорці, опущені долу. В останню путь героя проводжають вигуками: "Герої не вмирають!"

  Руслана Біленка призвали до війська у серпні, а 14 листопада чоловік загинув під час обстрілу колони терористами неподалік донецького аеропорту. "Кіборги" потрапили у засідку під час виходу з аеропорту на ротацію.

  Поховали захисника, як героя – з військовими почестями. У Руслана Біленка залишилися дві сестри та мати. Поховали його на місцевій Алеї Героїв.

  Попередній матеріал
  Під час АТО загинули 74 "афганці"
  Наступний матеріал
  МЗС не знає скільки українських заручників захопив путінський режим