На Харківщині засуджено прихильника "русского міра"

  Жовтневий районний суд Харкова засудив зловмисника, якого співробітники СБУ затримали наприкінці вересня минулого року за розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території держави

  39-річний сепаратист розміщував в Інтернеті повідомлення, спрямовані на знищення Української державності, створення псевдодержавного утворення "новоросія", від’єднання західних регіонів України, посилення громадянського протистояння між мешканцями Донбасу і жителями інших регіонів, провокування масових заворушень, ескалації збройного конфлікту. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  "Протиправна спрямованість публікацій була підтверджена висновками експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. До того ж, зловмисник незаконно придбав та зберігав вдома автомат Калашникова АК-74 із набоями", – йдеться в повідомленні.

  Вироком суду чоловіка визнано винним – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України; незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами. Його засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки і 6 місяців.

  Попередній матеріал
  Ситник: "Ми нарахували понад 22 тис. чиновників, які можуть бути підслідні Антикорупційному бюро"
  Наступний матеріал
  Критичний рівень аварійності на дорогах України: негода забрала життя 6 людей, 46 громадян травмовані

  У СБУ назвали кількість кримінальних проваджень, відкритих проти сепаратистів

  12 років за гратами: Суд Запоріжжя підтвердив вирок сепаратистові, що планував низку терактів