ssu.gov.ua

На Харківщині виявили несертифіковану вакцину для дітей, завезену з Росії

  На Харківщині співробітники Служби безпеки України запобігли спробі використання дитячої протитуберкульозної вакцини, яка не пройшла державний контроль якості

  220 тис. доз вакцини для щеплення дітей було імпортовано з Росії. Майже 30 тис. з них не пройшли державного контролю якості та не отримали обов'язкового висновку Державної служби України з лікарських засобів про відповідність медичних імунобіологічних препаратів. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Спецслужба виявила факт закупівлі харківською приватною медичною клінікою майже 15 тис. несертифікованих доз вакцини з підробленим висновком Держлікслужби. Найближчим часом планувалося розпочати її введення малюкам.

  Держлікслужба заборонила обіг та використання цієї партії вакцини, яку буде знищено. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

  Як повідомляв 5.ua, препарати проти туберкульозу, гепатиту В та С, засоби для діагностики ВІЛ-інфекції а також ліки для дітей із рідкісними генетичними захворюваннями закуповують міжнародні організації. Відповідний договір із програмою розвитку ООН підписало Міністерство охорони здоров'я на загальну суму 620 млн грн. 

  Попередній матеріал
  У Вашингтоні відбувся масовий антикорупційний протест: затримано 400 учасників
  Наступний матеріал
  У столиці з'явилася алея українсько-грузинської дружби
  Теги:
  Loading...