ipress.ua

На Харківщині від сурогатного алкоголю померла ще одна людина

  Відтак, загалом по країні жертвами алкогольного отруєння стали 69 осіб

  Станом на 10 листопада в Україні зареєстровано 146 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 69 завершилися летально. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

  Як зазначається, у четвер, 10 листопада, в Ізюмському районі Харківської області зареєстрували ще один летальний випадок отруєння сурогатним алкоголем. Відтак, загальна кількість отруєнь фальсифікованим алкоголем по Харківській області становить – 100, з них померли – 53. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 50 померлих.

  Так, за даними відомства, станом на 18 годину 10.11.2016 року в країні зареєстровано 146 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 69 завершилися летально, йдеться в повідомленні.

  Перші випадки отруєння, нагадаємо, були зафіксовані 22 вересня на Харківщині. Згодом стало відомо про постраждалих на Донеччині, Житомирщині, Луганщині, Миколаївщині, Дніпропетровщині та в Запорізькій області.

  А вже 29 вересня правоохоронці затримали організатора підпільного бізнесу та трьох його поплічників, нині вони перебувають під домашнім арештом.

  Попередній матеріал
  До Коломиї повернулись 200 бійців АТО: як зустрічало героїв Прикарпаття
  Наступний матеріал
  СБУ сьогодні зробить заяву щодо планів спецслужб Росії

  Кількість жертв отруєння алкоголем в Україні зросла до 68 осіб

  Кількість жертв контрафактного алкоголю зросла до 66

  Кількість жертв отруйного алкоголю на Харківщині знову зросла

  Уряд підвищив ціни на алкоголь