На Харківщині вчились боротися із пожежами на складах боєприпасів

  На одному із найбільших українських арсеналів - у Балаклії, на Харківщині - провели масштабні тренування. Пожежники і військові вчилися, як не допустити вибухів на складах боєприпасів.

  Посушлива погода, сухі дерева і трава, які спалахнули від блискавки. За легендою тренувань, саме такі погодні умови спричинили надзвичайну ситуацію на складах боєприпасів. З умовним займанням борються пожежна та військова техніка. Залучили навіть пожежний потяг. Утім, вогонь дістався зброярні, почали вибухати боєприпаси. Командування розпочало евакуацію. Так закінчилася перша частина тренувань.

  Сергій Котляр, начальник озброєння Збройних сил України: "Ми розглядали найбільш негативний сценарій. Ми повинні його розглядати, щоб тренуватися і бути готовим до дій в таких ситуаціях". 

  У польовому шпиталі, який організували для евакуйованих, з умовними потерпілими працюють психологи. Лікарі оперують в ектремальних умовах. 

  Дмитро Сінченко, начальник сортувально-евакуаційного відділення військового госпіталю: "Навчилися працювати в команді, тобто злагоджені дії між підрозділами".

  Наталія Комягіна, старша медсестра: "Это есть полевые условия, это не стационар. Стационар - там все рассчитано, там штат, а здесь же - полевые условия. Поле есть поле".

  У навчаннях брали участь більше двохсот військових та 30 одиниць спецтехніки. Тренування покликане запобігти таким масштабним трагедіям, як вибухи боєприпасів на арсеналах у Новобогданівці та Лозовій.

  Людмила Сотник, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал.

  Попередній матеріал
  До Лівану прибувають біженці з Сирії
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Лондоні - королівське весілля [сюжет, відео]
  Теги: