На Харківщині від удару струмом на даху електропоїзда загинула дівчина

  В Харківській області троє неповнолітніх - дві дівчини та хлопець - вирішили покататися на вагонах приміського потягу. Одна дівчина загинула від удару струмом. Про це повідомляє служба зв'язків з громадськістю УМВС України на Південній залізниці.


  Згідно з повідомленням, інформація про загибель 14-річної дівчини надійшла до чергової частини лінійного відділу на ст. Харків-Пасажирський УМВС України на Південній залізниці 11 червня близько 14 години 55 хвилин.

  "При виїзді на місце пригоди працівники міліції встановили, що троє неповнолітніх їхали в приміському електропотязі "Харків-Наумівка". Після зупинки "Підгородна" одна з дівчат вилізла на дах вагону. Під час руху, поблизу станції "Лозовеньки", вона не втрималася та схопилася за кабель високої напруги, близько 3500 В. На жаль, лікарі, які прибули на станцію, констатували лише смерть потерпілої", - сказано в повідомленні.

  Як повідомляється, на даний час працівники міліції проводять розслідування події, опитують свідків та очевидців, а також встановлюють, яким чином діти, які мешкають в одному з районів Харкова, опинилися в Дергачівському районі.
  Попередній матеріал
  Ніч в Донецьку пройшла спокійно, комунальні служби працюють у штатному режимі
  Наступний матеріал
  Під МВС протестують з вимогою відставки ряду високопоставлених силовиків