kharkivoda.gov.ua

На Харківщині пункти пропуску на кордоні з Росією обладнають чотириметровим ровом

  У Харківській області всі місцеві пункти пропуску на кордоні з Росією будуть обладнані чотириметровим інженерним ровом. Про це повідомили у прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на голову ОДА Ігоря Балуту, який разом із начальником Головного управління МВС України в Харківській області Анатолієм Дмитрієвим і начальником Харківського прикордонного загону Олександром Круком інспектували місцевий пункт пропуску "Стрілече", пише УНІАН.


  "Ми приїхали сюди подивитися, як посилили наш кордон в інженерному сенсі і як переобладнали місцевий пункт пропуску. Ви бачите рів, який виритий прямо на кордоні. Він чотириметровий, хоча за нормами він повинен бути двометровим. Ми зробили його ширшим", - розповів Балута.

  Він підкреслив, що так будуть переобладнані всі місцеві пункти пропуску на території Харківської області.

  Водночас начальник Харківського прикордонного загону Олександр Крук зазначив, що ситуація на кордоні хоч і напружена, але контрольована.

  "Є певне накопичення з російського боку збройних сил. На сьогоднішній день кордон охороняється посилено. Особлива увага зараз приділяється заходам інженерного облаштування безпосередньо на лінії державного кордону. Ведемо певну роботу з посилення і зміцнення пунктів пропуску з метою адекватних дій, аж до введення кругової оборони", - наголосив він.

  Також Крук наголосив, що на кордоні серйозно посилюються контрольно-режимні заходи, які проводяться у взаємодії з представниками МВС і СБУ.
  Попередній матеріал
  ООН: жертвами зіткнень в Іраку у червні стали понад тисячу людей
  Наступний матеріал
  МЗС готує пакет документів для ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС