На Харківщині пропонують місця на 21 грудня у протирадіаційному сховищі [відео]

  Врятуватися від кінця світу за п`ять тисяч гривень. На Харківщині - пропонують місця на двадцять перше грудня у протирадіаційному сховищі. Будівлю з бункером під землею кілька років тому у держави викупив місцевий підприємець. Нині готується зустріти там армагедон і запрошує усіх охочих.

  Підприємець з Первомайська цю будівлю з бункером придбав ще шість років тому. Підземне протирадіаційне сховище, що належало колгоспу, облаштували ще в середині вісімдесятих. Нині Володимир Іванович вирішив: це ідельне місце, щоби пережити двадцять перше грудня.

  Володимир, власник бункера: "В этой комнате мы планируем поставить кухню и печь для отополения, потому что здесь естественная вентиляция и искусственную проще всего наладить. В соседнем помещении планируем поставить спальные места".

  Три кімнати під земелею, загалом у триста квадратних метрів. Щоби зробити їх придатними для виживання хоча б для десятка людей, необхідно щонайменше п`ятдесят тисяч гривень, підрахував власник. Отож вхідний квиток оцінив у п`ять тисяч гривень з людини. У цій кімнаті дружина підприємця планує організувати спальню з мішками з соломою замість ліжок.

  Олена, дружина власника бункера: "Как угодно. Побросал вот так и сиди, спасайся. Нет, здесь уюта никакого не будет. Здесь единственная цель — это спасти свою жизнь".

  Для себе та гостей подружжя також закупило провіант, ліхтарі, генератори. А перший поверх над бункером заселили курами.

  Натепер зголосилися купити квитки 5-ро харків`ян. Проте якщо охочі так і не прийдуть, то 21-ше грудня подружжя зустрічатиме у бункері вдвох.

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Новий забіг напівоголених Санта-Клаусів у Бостоні
  Наступний матеріал
  Нові заворушення у Белфасті
  Теги:
  Loading...