5.ua

На фестивалі у Мукачеві відзначили кращих виноробів [відео]

  Ось цей красень-жеребець – головний приз фестивалю «Червене вино» – чотири дні очікував на свого нового власника. За нього змагалися більше 80-ти виноробів Закарпаття. Багато з них – за 19-ть років фестивалю встигли поповнити свої стайні та кошари живими призами. Серед них і Карло Шош, для якого виноробство – справа усього життя.

  Карло Шош, винороб: «Дома есть своя ферма, так что хорошо, что свинью не выиграл, дома есть уже больше ста голов, а телят не было дома сейчас. Я не буду резать – буду выращивать, буду держать, пускай оно будет большое».

  Цього року Карло Шош здобув срібло, тож повезе додому теличку. А от на коні в день Святого Василя поїде винороб із Мукачівщини, Василь Анталовський.

  Василь Анталовський, винороб: «Я вже раз отримував коня, но я не знав, що я отримаю коня, такі емоції, що я не можу висловити, ще в день Василя празник такий, просто нема слів».

  У журі кажуть – зазвичай в конкурсі перемагають досвідчені винороби.

  Золтан Лендєл, Мукачівський міський голова: «...Серед них є вже такі, які мають авторські вина і я знав, що серед переможців хтось буде із тих, які постійно приймали участь, які не стоять на місці, а розвиваються».

  Численні туристи, які завітали на фестиваль – а їх, за приблизними підрахунками, було більше 30-ти тисяч – від свята у захваті.

  Олена Сорочук, мешканка Мукачева: «Це на оборот, об’єдіняє, і наоборот, воно дає якісь таку ніжність і тоді вже з людьми можна уже поспілкуватися, добрі слова сказати, так і хочеться після цього вина сказати щось таке добре».

  Людмила Бичкова, туристка з Санкт-Петербурга: «В этом году это что-то сказочное, я четыре дня хожу каждый день, дегустирую, пробую, очень нравится Бобовищское, очень вино понравилось, ну просто восторг».

  Фестиваль «Червене вино» завершився, але до пізнього вечора у центрі Мукачева смакували найкращі вина, співали колядки та вітали усіх Василів.

  Світлана Максимова, Микола Скунць, Закарпаття, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Стрілянина в школі у США – поранені 2 учні
  Наступний матеріал
  Із наркотрафіком у США боротимуться роботи