5.ua

На два місяці заґратувала печерська Феміда двох учасників бійки біля Кабміну

   

  Активістам інкримінують злісне хуліганство, що передбачає до 7-ми років ув’язнення. Насамперед чоловіків звинувачують у побитті працівників Беркуту та застосуванні сльозогінного газу.

  Прокурор спирається на відеодокази злочину затриманих. Тим часом адвокати цих записів навіть не бачили. Самі ж затримані свою провину не визнають та нарікають на жорстоке з ними поводження правоохоронців. Нагадаємо, 25 листопада біля будинку уряду спалахнули сутички між мітингувальниками та правоохоронцями із застосуванням сльозогінного газу. Міліція відкрила два кримінальних провадження - за непокору правоохоронцям і хуліганство.

  Юрій Мартиненко, захисник Олега Матіяша: «Суддя зачитала свідчення так званого потерпілого, який сказав, що у мене немає жодних тілесних ушкоджень. Я не маю жодних претензій матеріальних та моральних».

  Яна Соболевська, речник київської прокуратури: «Наразі не у всіх є таких процесуальний статус як потерпілі. Проте на відео ви чітко побачите, які можна зробити тілесні ушкодження».

  Олег Матіяш, затриманий: «А хто вам це зробив? Працівники «Беркуту».

  Віталій Благородний, затриманий: «Я рахую, що я не скоював ніяких злочинів. В мене знайшли балончик, який не є протизаконним».

  Сидір Кізін, захисник Віталія Благородного: «Ми зараз готуємо апеляцію на це ганебне рішення Печерського суду. Будемо добиватися правди в апеляційному суді».

  Попередній матеріал
  Спудеї Могилянки закликали студентів не боятися і вийти на страйк [відео]
  Наступний матеріал
  Хронологія мітингу біля Кабміну [відео]
  Теги:
  Loading...