пам'ятний знак бійцям 93-ї механізованої бригади 5 канал

На Донеччині встановили пам'ятний знак бійцям 93-ї механізованої бригади

Пам'ятний знак загиблим бійцям 93-ї механізованої під час бою у травні 2014 року відкрили на трасі Добропілля-Краматорськ, поблизу села Золота Криниця на Донеччині

Юрій Абросімов, Юрій Сітяєв і Андрій Дерило стали першими у списку втрат цієї бригади під час війни на Сході. Тоді ворог скоїв підступний напад на блокпост українських захисників.

Вшанувати пам'ять полеглих зібралися побратими, рідні, а також представники місцевої громади, що від початку підтримувала українських військових.

"23 травня 2014 року о 15:20 було скоєно на нас підступний напад - під'їхала одна нова гібридна машина міліції, за ними відразу "приватбанківська" інкасаторська машини, і з двох сторін буси під'їхали. Ну так, щоб коротко, хвилин 20 взагалі голову не можна було підняти від землі, тому що дуже щільний був вогонь. Працював снайпер, важкі кулемети АГС, гранатомети, дуже важко було, але потім, звичайно, дали відсіч", – згадують побратими загиблих.

Як повідомляв 5.ua, у Вінниці встановили меморіальну дошку бійцеві батальйону "Айдар". Іменну табличку 44-річному Олександру Захарчуку прикріпили на фасаді школи, де він навчався.

Попередній матеріал
Повернення на окуповану територію є підставою для припинення соціальних виплат – Розенко
Наступний матеріал
Вночі у Бахчисараї зник кримський татарин Ервін Ібрагімов
Теги:
Loading...