На Донеччині створили притулок для коней [відео]

  У селищі Арчада на Донеччині створили притулок для коней, які завершили свою спортивну кар`єру або просто набридли господарям. Як правило, туди потрапляють хворі тварини. Зараз у притулку їх дев`ятеро. Провідала ветеранів - Юлія Божко.

  У цьому притулку коней годують тричі на день. Нині меню - овес, макуха та сіно. Після харчування - медичні процедури. У більшості з тварин численні виразки та гематоми - результат недбалого догляду за ними попередніх господарів.

   

  Олена Голованьова, волонтер: "Здесь у нас лекарство, зеленка, всякие спреи, чтобы долечивать раны. И само собой кормление у нас, там и мюсли идут, и макуха, чтобы они крепче были".

   

  У притулку дев`ятеро коней. 13-річну рисачку на ім`я Гремуча до притулку привезли у тяжкому стані. У тварини почалося зараження крові. Нині вона йде на поправку.

   

  У цьому притулку за кіньми доглядають волонтери. 12- річний Богдан щодня після школи біжить провідати підопічних. Хлопець і випасає, і вичісує, і годує, і сам прибирає за тваринами.

   

  Богдан Маловаст, волонтер: "Попадают больные такие как Валерьяна, у нее вся спина в ранах. На 40 процентов истощение. Откормили. Сейчас раны сходят. Можно ее скоро под седло".

   

  Хворих коней привозять з усієї України. Волонтери знаходять їх за допомоги однодумців. Часто-густо доводиться викуповувати коней у несумлінних господарів.

   

  Сергій Лаптєв, директор притулку: "Существующий закон о защите животных даже не предполагает термина о защите лошадей, там домашние животные. И вот мы думаем, что существуют в парламенте депутаты конники. Мы планируем через них будем решать о дополнении к закону, о защите животных, в частности о лошадях. Потому что акцент идет на кошек и собак, а лошади забыты и заброшены".

  У притулку можуть жити до тридцяти тварин одночасно. Коли вони одужують - для них знаходять нового господаря. У планах волонтерів - організація сеансів лікування дітей з дцп та психічними розладами. Такі дітки почуваються краще після того, як поїздять верхи і поспілкуються з тваринами.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донеччина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Поповнення на МКС
  Наступний матеріал
  Росія постачатиме сирійському режимові ракетно-зенітні комплекси
  Теги:
  Loading...