На Донеччині батько силою відібрав у матері дитину [відео]

  Сім місяців не бачила свого немовляти 23-річна Світлана Клімова з селища Новий Світ на Донеччині. Родина чоловіка силою відібрала у жінки тримісячного сина. Після постанови апеляційного суду на користь матері, дитину вивезли в невідомому напрямку. Жінка вже звернулася до правоохоронних органів із заявою про викрадення сина.

  Уже понад півроку - майже щодня Світлана плаче у слухавку та просить свекруху повернути сина. У квітні, після сімейного скандалу, чоловік та його матір силою забрали тримісячне немовля.

  Світлана Груша, бабуся дитини: "Выкрали этого ребенка. Что они делают. Они ломают его судьбу". 

  Світлана майже одразу звернулася до суду та комісії у справах дітей. Утім, рішення отримала не на її користь. Матір малечі оскаржила вирок у апеляційному суді. Там постановили - негайно повернути дитину. Проте хлопчика вивезли в невідомому напрямку.

  Світлана Клімова, матір: "Они мне ребенка не вернули и сказали, что вывезут его и что больше я его не увижу. Понимаете, это несправедливо. Это получается похищение моего сына".

  Дізнатися, куди саме вивезли дитину, журналістам так і не вдалося. У будинку чоловіка та свекрухи тихо. Двері ніхто не відчиняє навіть міліції.

  Правоохоронці кажуть, у цій ситуації вони безпорадні.
   
  Юрій Медведєв, слідчий Старобешевського районного відділу міліції: "Без разрешения хозяева. Хозяин должен написать расписку, хозяин дома о том, что он разрешает работникам милиции пройти. Моих полномочий здесь болше нет никаких".

  Повернути дитину обіцяють у виконавчій службі. Проте строки не називають.
   
  Олена Супрунова, державний виконавець Старобешівського району: "Решение данной категории исполняется немедленно. Сегодня оно будет открыто. Привлечены работники опеки и попечительства. Конечно, мы будем привлекать медицинского работника при передаче. Мы будем ставить вопрос и подготавливать все необходимые документы, если он будет уклоняться. Мы будем ставить вопрос перед органами прокуратуры о возбуждении уголовного дела против отца и бывшей свекрови".
   
  Якщо батько добровільно не поверне немовля, його можуть звинуватити у викраденні дитини. Тоді чоловікові загрожуватиме до 3 років позбавлення волі. 
   
  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Новий світ, Донеччина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Не повертатися до "наклепу" після виборів закликали депутатів журналісти
  Наступний матеріал
  ПАРЄ визначила критерії для отримання статусу політв`язня
  Теги: